Menu
Szukaj

Nie masz produktów w koszyku.

Modtag , bestil før

Dyskrecja i poufność

Wszystkie dane osobowe traktowane są poufnie i nie są przekazywane osobom postronnym. Kiedy zapisujesz się do naszego newslettera, wiedz, że nie ujawniamy Twojego adresu mailowego stronom trzecim i w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji w tym samym miejscu, w którym się zapisałeś. Palora.pl ujawnia dane osobowe tylko wtedy, gdy jest to wymagane przez prawo lub jeśli istnieje nakaz sądowy.

Dyskretne opakowanie i dostawa

Bardzo zależy nam na dyskretnej wysyłce, więc zawsze możesz czuć się bezpiecznie podczas zakupów w Palora.pl. Poniżej możesz przeczytać, jak dostarczamy bezpiecznie i dyskretnie.

Dyskretna płatność

Kiedy pobieramy kwotę, transakcja na twoim wyciągu bankowym również jest dyskretna. Tytuł płatności nazywa się Scandia Trading ApS.

Diskretion hos sexshopDK

Dyskretne e-maile

Potwierdzenie zamówienia i podobne zostają również wysyłane dyskretnie, przez Scania Trading ApS. Należy jednak mieć świadomość, że zapisując się do naszego newslettera nie otrzymasz 100-procentowej dyskrecji, ponieważ pojawiają się w nim oferty itp. Jeśli nie chcesz ich otrzymywać, łatwo możesz się z niego wypisać.

ordre mail fra sexshopDK