Menu
Søg

Nie masz produktów w koszyku.

Modtag , bestil før
Return to Previous Page

Kostiumy

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na imprezę przebieraną, czy chcesz po prostu stworzyć własną małą grę w domu, tutaj mamy duży wybór fajnych, niegrzecznych i seksownych kostiumów. Zapoznaj się również z naszą szeroką ofertą zabawek erotycznych dla kobiet.

Kostium niegrzecznej pielęgniarki lub uczennicy?

Dzięki naszej szerokiej ofercie, możesz przebrać się w zasadzie za wszystko. Mamy kostiumy pielęgniarki, kostiumy pokojówki, kostiumy uczennicy, kostiumy króliczka, kostiumy sekretarki i wiele innych. Tutaj tylko wyobraźnia wyznacza granice.

Wszystkie produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Niegrzeczne kostiumy dla każdej fantazji

Kostiumy zapewniają bardziej pomysłowe życie seksualne 

Kostiumy mogą pomóc Ci w bardziej zabawnym i pomysłowym życiu seksualnym, w którym razem możecie spełnić swoje najbardziej niegrzeczne fantazje. 

W świecie seksualnym istnieje wiele różnych rodzajów fantazji i każdego z nas kręcą różne rzeczy, dlatego na Palora.pl mamy również duży wybór niegrzecznych kostiumów w niskich cenach. 

Ważne jest, abyście jako partnerzy seksualni rozmawiali o swoich niegrzecznych fantazjach i znaleźli wspólną fantazję, którą chcielibyście wypróbować razem. Może marzysz o niegrzecznej uczennicy lub zabawie niegrzecznej pielęgniarki i pacjenta. Bez względu na to, co to jest, możesz znaleźć kostium, który pasuje właśnie do was, a to wszystko w najniższych cenach. 

Jeśli bardziej interesuje Cię bielizna niż seksowne kostiumy, możesz ją również znaleźć na Palora.pl. Mamy jedną z największych kolekcji niegrzecznej bielizny w Polsce, która z pewnością zapewni seksowny wygląd zarówno tym, którzy ją noszą, jak i tym, którzy mogą ją zdjąć. Sprawdź między innymi nasze gorsety tutaj.

Zostań najbardziej niegrzeczną pielęgniarką w Polsce 

Wyobrażasz sobie zabawę niegrzecznej pielęgniarki? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz wiele różnych odmian niegrzecznych kostiumów pielęgniarek w niskich cenach.

Ale który strój pielęgniarki wybrać? Nie chcemy w to ingerować, ale bardzo chcielibyśmy jak najlepiej Ci pomóc. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozmiarów kostiumów lub czegokolwiek innego, skontaktuj się śmiało z naszym działem obsługi klienta. 

Niezależnie od tego, czy chcesz pobawić się w lekarza i niegrzeczną pielęgniarkę, czy też jest to cierpliwa i niegrzeczna pielęgniarka, jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych fantazji seksualnych, które można urzeczywistnić dzięki seksownemu kostiumowi, który Cię kręci. 

Kostium niegrzecznej uczennicy   

Niegrzeczna uczennica jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnioną i praktykowaną fantazją seksualną; i to nie bez powodu! Zawsze było coś niegrzecznego w niewinnych i trochę zakazanych zabawach, co kostiumy te całkowicie mogą spełnić. Istnieje morze różnych kostiumów uczennic, które są popularne między innymi jako m.in. kostiumy ostatniego dnia szkoły, ale te - od Palora.pl - sprzedajemy dorosłym, dzięki czemy mogą być one jeszcze bardziej odważne i seksowne. Znajdź swoją wewnętrzną uczennicę i kostium, ktory dokładnie do niej pasuje, a masz gwarancję zabawnego, niegrzecznego i zmysłowego wieczoru.  

Znajdź swój nowy kostium pokojówki 

Seksowne kostiumy pokojówki to coś, o czym wszyscy marzyliśmy, ale nie wszyscy doświadczyliśmy. Musieliśmy coś z tym zrobić! Dlatego posiadamy duży asortyment wysokiej jakości kostiumów pokojówek w najlepszych cenach na rynku.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej urozmaicić to doświadczenie i uczynić je jeszcze bardziej niegrzeczny, możesz wymienić szczotkę do kurzu na kuszący skórzany pejcz K!nk. Ten mały dodatek gwarantuje, że niegrzeczny kostium będzie jeszcze bardziej zuchwały. 

Niegrzeczne sukienki i mundury 

Może bardziej lubisz niegrzeczne sukienki niż zdecydowane kostiumy? To oczywiście kwestia gustu, ale przede wszystkim chodzi o to, aby czuć się wspaniale i wygodnie. W takim przypadku naszą ofertę niegrzecznych sukienek znajdziesz tutaj.

Wszystkie powyższe kostiumy, takie jak pokojówka, pielęgniarka i uczennica, są niegrzecznymi mundurkami. U nas możesz znaleźć również inne niegrzeczne mundury, w tym kostiumy policyjne i stewardessy. Generalnie naszym celem jest duży i szeroki wybór kostiumów w zawsze niskich cenach. 

Tanie kostiumy 

Jak już wspomniano, na Palora.pl chcemy mieć pewność, że naszych klientów stać na lepszy seks. To zarówno dzięki wskazówkom, jak i najniższym cenom. Właśnie dlatego zawsze znajdziesz u nas wybór kostiumów w obniżonej cenie. Od czasu do czasu możesz zaoszczędzić 30% lub więcej na wybranych kostiumach. Jeśli chcesz używać zabawek erotycznych razem z nowo zakupionym kostiumem, możesz zobaczyć naszą ofertę sex zabawek w promocji tutaj. Nie ma więc już żadnego usprawiedliwienia, aby nie przeżywać razem swoich najbardziej niegrzecznych i mokrych fantazji. Udanej zabawy!