Menu
Szukaj

Nie masz produktów w koszyku.

Modtag , bestil før
Return to Previous Page

Wibratory na palec

Wibrator na palec to mały inteligentny wynalazek, który przyczepia się do palca, a następnie włącza wibracje. Chociaż może to nie wyglądać na dużo, nie należy dać się zwieść - takie małe cuda z pewnością mogą sprawić wielką przyjemność. Wibrator na palec jest idealny do stymulacji łechtaczki, ale może być również używany w innym miejscu na ciele, w którym chcesz stymulować, siebie lub partnera.

 

Wszystkie produkty


Private Label
50387
29%
Magiczny, wibrujący palec

49,00 zł

69,00 zł

49,00 zł
 • Wszechstronny wibrator na palec o kuszącej konstrukcji
 • Można go łatwo używać zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie
 • Idealny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, singli i par
 • Uderz w punkt G lub prostatę - dla kobiet i mężczyzn
 • Łatwy w użyciu, czyszczeniu, transporcie i przechowywaniu
Satisfyer
50596
48%
Satisfyer Candy Cane wibrator na palec

149,00 zł

289,00 zł

149,00 zł
 • Doświadcz intensywnej stymulacji z wibratorem na palec z Satisfyer Candy Cane
 • Dodaje nowy wymiar przyjemności - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
 • Wodoodporny, dzięki czemu można go używać również pod prysznicem lub w wannie
 • Potężny wibrator - idealny do stosowania zarówno na piersiach, łechtaczce, jak i na penisie
 • Nowoczesny design z wysokiej jakości silikonu z zadziornymi plastikowymi detalami
Satisfyer
50640
Satisfyer Candy Cane wibrator na palec
229,00 zł
229,00 zł
 • Doświadcz intensywnej stymulacji z wibratorem na palec z Satisfyer Candy Cane
 • Dodaje nowy wymiar przyjemności - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
 • Wodoodporny, dzięki czemu można go używać również pod prysznicem lub w wannie
 • Potężny wibrator - idealny do stosowania zarówno na piersiach, łechtaczce, jak i na penisie
 • Nowoczesny design z wysokiej jakości silikonu z zadziornymi plastikowymi detalami

Wibrator na palec, który zamienia grę wstępną w jeszcze bardziej niegrzeczną

Trudno się nudzić w łóżku z ""wibrującym palcem"". Używaj go bezpośrednio na łechtaczce lub pozwól dryfować po całym ciele w kuszący sposób. Z tej niegrzecznej zabawki możecie korzystać zarówno sami, jak i ze swoim partnerem.

Bez względu na wszystko, wibrator na palec da niezapomniany orgazm, jeśli używasz go samodzielnie, a także może pomóc partnerowi podczas gry wstępnej.

Co to jest wibrator na palec?

Wibrator na palec jest jednym z najłatwiejszych i najbardziej dyskretnych kreatorów orgazmu, jakie możesz sobie wyobrazić. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wibrator zakładany na Twoje palce. Mocuje się go do palca małą opaską, a następnie włącza - od razu możesz cieszyć się jego efektywnym działaniem!

Istnieje kilka różnych typów wibratorów na palec, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz kupić w wersji mocne, ciche, gładkie, z rowkami i wypustkami. Znajdź swój ulubiony i ciesz się nim.

Jak działa wibrator na palec?

Jak wspomniano, wibrator na palec jest jednym z najprostszych wibratorów, jakie znajdziesz. Istnieją różne typy, dlatego każdy będzie oczywiście się od siebie różnił. Większość jednak jest zaprojektowana tak, aby idealnie przylegać do jednego z palców, za pomocą którego można włączać i wyłączać wibrator. Zwykle jest on przymocowany do palca za pomocą gumki / opaski lub podobnego elementu - ale w rzeczywistości można również znaleźć wibrujące rękawiczki, które pokrywają całą dłoń.

Dzięki temu unikniesz kłopotów, które mogą wystąpić z większym wibratorem podczas gry wstępnej. Zamiast niego, możesz po prostu użyć własnych - lub partnera - palców.

Jak używać wibratora na palec?

Wibrator na palec szybko stanie się Twoją nową ulubioną zabawką - nie tylko dlatego, że jest dyskretny, ale także dlatego, że jest łatwy w użyciu. Nie ma wielu skomplikowanych przycisków do używania. Po prostu umieść wibrator na palcu i naciśnij start. 

Możesz używać go podczas gry wstępnej i pozwolić swojemu partnerowi na przejęcie kontroli - lub używać go wspólnie, ale również do zabawy solo!

Ciesz się nim sam lub w towarzystwie

Wibrator na palec może być używany zarówno samodzielnie, jak i z wieloma innymi zabawkami. Można go użyć, aby trochę urozmaicić życie seksualne swoje i partnera lub po prostu aby sprawić, żeby czas dla siebie stał się trochę bardziej przyjemniejszy.

Jest szczególnie odpowiedni do stymulacji łechtaczki, ale może być również używany do drażnienia innych części ciała. Wibrator na palec nie wymaga niczego więcej, ale możesz oczywiście użyć wraz z żelem rozgrzewającym lub chłodzącym, aby zmaksymalizować przyjemność.

Maksymalnie wykorzystasz wibrator na palec, po prostu relaksując się i ciesząc się nim ale rozważenie różnych modeli także może być zaletą. W ten sposób możesz dostosować przyjemność dokładnie do swoich potrzeb. Jakikolwiek lubisz - gładki lub prążkowany, a może nawet rękawicę wibrującą.

Kiedy gra rozpoczyna się

Ponieważ wibrator na palec jest tak elastyczny, możesz wielką przyjemnością połączyć go z dowolnym innym naszym wibratorem

Ulubionym wśród wielu kobiet jest klasyczny wibrator króliczek. Właściwie możesz go używać z wibratorem na palec, ponieważ króliczek stymuluje zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Wtedy wibrator na palec może zająć się Twoimi innymi strefami erogennymi lub pieścić partnera.

Nawet wibrator łechtaczkowy można połączyć z wibratorem na palec. Znajdź swój ulubiony stymulator i pozwól mu Cię pieścić, używają wibratora na palec we wszystkich innych rozkosznych miejscach na ciele.

Jeśli naprawdę potrzebujesz przenieść sesję solo na nowy poziom, możesz połączyć wibrator na palec z wibratorem punktu G. W ten sposób będziesz stymulowany absolutnie fantastycznie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz - wspaniałe doświadczenie, którego nie zapomnisz.

Gdzie mogę znaleźć tani wibrator na palec?

Wibrator na palec to małe, ale skuteczna konstrukcja. Jednak nie są one zbyt wyszukane i wiele kobiet kupuje je jako dodatek do sypialni. Właśnie dlatego nie musi on dużo kosztować. 

Jeśli jesteś jednym z którzy mają podobne myśli, trafiłeś we właściwe miejsce. Palora.pl zapewnia niskie ceny na wszystkie produkty. Potrzebujesz pomocy w wyborze lub masz jakiekolwiek inne pytania? Skontaktuj się śmiało z naszą pomocną obsługą klienta.

 

Nasza strona internetowa ma również na celu pomóc Ci znaleźć najtańszy wibrator na palec. Możesz sortować według ceny w różnych kategoriach. Oznacza to, że najpierw zobaczysz najtańsze produkty w aktualnej kategorii.

Aby to zrobić, wybierz Cena w polu Sortuj tuż pod sekcją z najpopularniejszymi wibratorami na palec. 

 

Niech twój wibrujący palec zostanie wysłany całkowicie dyskretnie

Jako doświadczony sklep erotyczny wiemy, jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. Właśnie dlatego oferujemy Ci nie tylko szybką, ale również dyskretną dostawę.

Wszystkie zamówienia złożone przed 21:00 wysyłamy tego samego dnia! Jeśli chodzi o opakowanie, również staramy się zachować dyskrecję. Dzięki temu możesz łatwo zachować wszystkie swoje ekscytujące zabawki w tajemnicy przed ciekawskim sąsiadem, listonoszem czy współlokatorem. Na opakowaniu nie będzie widniało Palora.pl, ani nic podobnego. Nie ma więc szans, że uda się odgadnąć zawartość opakowania.

 

Więcej informacji na temat wibratorów na palec

Wibratory na palec wzbudziły Twoje zainteresowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej przed zainwestowaniem? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Niezależnie od problemów lub pytań dotyczących określonych produktów, nasi zawsze wspierający i pomocni pracownicy, udzielą chętnie dobrej i wyczerpującej odpowiedzi.