Menu
Szukaj

Nie masz produktów w koszyku.

Modtag , bestil før

Zwrot produktów

Zwrot i wymiana

U nas otrzymujesz prawo do zwrotu zakupionych produktów. Przed wysłaniem ich do nas, wypełnij formularz zwrotu i wyślij nam maila bądź zadzwoń z informacją, że paczka zostanie odesłana.

Nie zwracamy kosztów związanych z zakupem towaru. Zgodnie z nową ustawą o umowach konsumenckich jesteśmy zobowiązani do odebrania rzeczy, nawet jeśli była ona używana. Jednak jako konsument ponosisz odpowiedzialność za wszelkie utrudnienia. W praktyce oznacza to, że jeśli otrzymamy zwracany przedmiot w stanie używanym, wyceniamy go na 1 zł.

Jako konsument, zgodnie z nową ustawą o umowach konsumenckich, masz obowiązek odesłać produkt i upewnić się, że dotarł do nas w pełni. Dlatego musimy poprosić Cię o informację czy przedmiot został użyty. Jeśli przedmiot zostanie zwrócony w stanie nieużywanym i w oryginalnych opakowaniu, otrzymasz zwrot pełnej kwoty.

Więcej o nowym prawie o umowach konsumenckich przeczytasz tutaj.

Niewiele produktów nie podlega zwrotowi. Przedmioty o specjalnych wymiarach lub wykonane na Twoje życzenie, nie podlegają zwrotowi. Zwracając towar, prosimy o dołączenie kopii paragonu oraz informacje o Twoim koncie bankowym, abyśmy mogli zwrócić określoną kwotę za

zawracany towarWyślij przedmiot do:

Scandia Trading ApS

Risbrigbej 10

6330 Padborg, Dania

WYDRUKUJ FORMULARZ ZWROTU TUTAJ